آخرین خبرها

تریلری از جدیدترین بسته الحاقی بازی Remnant: From the Ashes منتشر شد

Remnant: From the Ashes

دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

شرکت پرفکت ورلد اینترتینمنت (Perfect World Entertainment) و استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) به‌تازگی تریلری از جدیدترین بسته الحاقی بازی Remnant: From the Ashes را منتشر کرده‌اند. این بسته الحاقی جدید که Subject 2923 نام دارد، منطقه‌ای به نام Ward Prime را معرفی می‌کند. Ward Prime یک پایگاه نظامی مرموز است و یکی از دو منطقه‌ی منحصربه‌فرد اضافه شده در بازی محسوب می‌شود.

در همین حال، شرکت پرفکت ورلد اینترتینمنت اطلاعاتی از این بسته الحاقی را به اشتراک گذاشته است.

بازی‌بازانی که در بسته الحاقی Subject 2923، به دنیای تاسیسات نظامی وارد می‌شوند، بسیاری از اسرار و معماهای حل نشده مانند ریشه‌ی The Dreamers و نحوه‌ی اتصال آن به نیروهای شیطانی را کشف خواهند کرد. در دهه‌ی ۱۹۶۰، ارتش ایالات متحده یک سنگ بزرگ بیگانه را که نمادها و نوشته‌هایی عجیب برروی آن قرار داشت، کشف کرد. هنگامی که این نوشته‌ها رمزگشایی شدند، آن‌ها قدرت این سنگ و چگونگی خلق Dreamerها را آشکار ساختند. Dreamerها انسان‌هایی هستند که با موجودات بیگانه‌ی قدرت‌مند در جهان‌های دیگر پیوند خورده بودند. در همین راستا، ارتش تاسیساتی را به نام Ward Prime برای رسیدن به مقصود خود ایجاد کرد.

بسته الحاقی Subject 2923 در تاریخ ۳۰ مردادماه ۱۳۹۹ (۲۰ آگست ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد. همچنین همزمان با عرضه‌ی این بسته الحاقی، نسخه‌ی Complete Edition بازی Remnant: From the Ashes نیز به صورت دیجیتالی و با قیمت ۵۰ دلار برروی همه‌ی پلتفرم‌ها منتشر می‌شود. این نسخه علاوه بر بازی اصلی، شامل بسته‌های الحاقی Swamps of Corsus و Subject 2923 خواهد بود. بازی Remnant: From the Ashes هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بسته الحاقی Subject 2923 را مشاهده کنید.

درباره‌ی AMIR CH

همچنین ببینید

۱۴ دقیقه از گیم‌پلی بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شد

سرانجام استودیو‌ی هنگر ۱۳ (Hangar 13)، اولین گیم‌پلی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Mafia 1 …

دیدگاهتان را بنویسید

There are no products