آخرین خبرها

۱۴ دقیقه از گیم‌پلی بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شد

سرانجام استودیو‌ی هنگر ۱۳ (Hangar 13)، اولین گیم‌پلی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Mafia 1 که با نام Mafia: Definitive Edition شناخته می‌شود را منتشر کرد. در ادامه همراه ما باشید تا علاوه بر تماشای این ویدئو، به اطلاعات منتشر شده از این عنوان بپردازیم.

این گیم‌پلی منتشر شده از بازی Mafia: Definitive Edition چیزی در حدود ۱۴ دقیقه زمان دارد که ابتدا در آن به مقایسه‌ی بازی Mafia: Definitive Edition با نسخه‌ی اصلی آن پرداخته می‌شود، سپس در قالب یک مرحله قسمتی از نوع روایت داستان، گرافیک فنی و هنری، طراحی مراحل و همین‌طور گیم‌پلی بازی را مشاهده می‌کنیم. در ادامه شما می‌توانید این گیم‌پلی را مشاهده کنید.

همان‌طور که در این ویدئو مشاهده کردید، اعضای استودیو‌ی هنگر ۱۳ تمام تلاش خود را کرده‌اند تا یک بازسازی درخور اولین نسخه از مجموعه‌ی Mafia را تحویل دوستداران این فرنچایز بدهند. بازی Mafia: Definitive Edition با یک موتور بازیسازی کاملاً جدید توسعه یافته است که همان‌طور که مشاهده کردیم نتیجه‌ی نهایی اگر در سطح این گیم‌پلی باشد، بسیار مطلوب و چشم‌نواز به نظر می‌رسد. همچنین طبق گفته‌ی سازندگان، مراحل و داستان بازی در راستای رفع ایرادات جزئی و همین‌طور گسترش چه از لحاظ داستانی و چه از لحاظ طراحی مراحل، تغییراتی را به خود دیده است. افزون بر این، برای تمام میان‌پرده‌های بازی از موشن کپچر (Motion Capture و یا همان ضبط حرکات بازیگران) با تمام تکنولوژی‌های روز از جمله ضبط حرکات صورت استفاده شده است که می‌توان نتیجه‌ی مطلوب آن را هم در گیم‌پلی ۱۴ دقیقه‌ای بازی به طور کامل مشاهده کنید.

در پایان شما می‌توانید نظر خود را در رابطه با گیم‌پلی بازی Mafia: Definitive Edition با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر شما از بازی‌بازانی هستید که نسخه‌ی اول این مجموعه را در همان سال‌های انتشار تجربه کرده‌اید، نظر خود را در رابطه با تغییرات اعمال شده در این عنوان با دیگر اعضای خانواده گیمفا در میان بگذارید.

درباره‌ی AMIR CH

همچنین ببینید

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Hitman 3 منتشر شد

آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) به تازگی تریلر جدیدی را از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Hitman …

دیدگاهتان را بنویسید

There are no products